Koncert
pro budoucnost

17. listopadu
Václavské náměstí

Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Praktické

Praktické

Kde a kdy se akce koná?

Koncert pro budoucnost probíhá 17. listopadu na celé horní polovině Václavského náměstí od 16:30 do 22:00. Více informací naleznete v sekci program. Prosíme o trpělivost.

Je koncert zdarma?

Ano, koncert je otevřený naprosto všem a zdarma. Můžete přispět dobrovolným vstupným ZDE, případně na kterémkoliv z našich info-stánků na náměstí. Akce je nezisková a jakýkoliv příspěvek tak skutečně pomůže. Jak se mohu zapojit do příprav akce? S přípravou akce nám každý rok pomáhá desítky dobrovolníků. Přihlásit se můžete zde.

Jak mám řešit zdravotní problém?

Na celé horní polovině náměstí naleznete info. stany, několik skupin pochozích zdravotníků a připravené vozidlo záchranné služby. V případě problémů se na ně neprodleně obraťte. Jde o nejrychlejší způsob, jak k vám dokážeme dostat pomoc.

Nabízí akce nějaký doprovodný program?

Po celé délce náměstí naleznete mnoho stánků neziskových organizací s nejrůznějšími aktivitami. Před začátkem koncertu doporučujeme také návštěvu akcí Korzo Národní na sousední Národní třídě nebo Svobodný listopad na Albertově, které připravují naši kamarádi a kolegové. Seznam veškerých akcí probíhajících 17. listopadu naleznete na stránkách Festivalu svobody.

Jaká je cena míru?

...

Mohu na místě zaparkovat?

Auto nechte raději doma, na náměstí se v něm v průběhu akce nedostanete. Je možné sledovat koncert z domova? Celý koncert můžete sledovat online zde.

Co COVID-19?

Prosíme o dodržování veškerých hygienických nařízení vlády a ohleduplné chování.

Je akce bezpečná?

Bezpečnost návštěvníků je pro nás naprostou prioritou. V případě krizové situace vyčkejte na pokyny organizátorů.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na kterémkoliv z našich profilů nebo na info@nerudnyfest.cz. Děkujeme a těšíme se 17. listopadu na Koncertu pro budoucnost.